Reklama na sociálních sítích

Spravujeme reklamy na Facebooku a Instagramu tak, aby přinášely výsledky. Facebook a Instagram reklamy patří nyní mezi nejefektivnější nástroje online marketingu. Pomocí demografického, geografického a dalšího podrobného zacílení oslovíme vaše nové i stávající zákazníky na Facebooku i Instagramu. Potenciál rozšířit povědomí o vaší značce a zvýšit obrat je na Facebooku a Instagramu obrovský. Nicméně kvůli měnícím se algoritmům již nelze oslovit masu lidí zcela organicky, a proto je zapotřebí využít placených reklam.

Jak spravujeme kampaně?

1️⃣

Seznámíme se s vaším podnikáním

Abychom vám mohli s placenou reklamou na sociální sítích pomoci, potřebujeme se seznámit s vaším podnikáním a cíli. Do této fáze patří úvodní schůzka (osobní nebo skype call) a audit aktuálního stavu vašeho online marketingu. Společně stanovíme cíle, které chcete pomocí Facebook a Instagram reklam dosáhnout.

2️⃣

Připravíme strategii a analýzu publik

Na základě naší schůzky a auditu připravíme strategii na míru pro váš business. Podle strategie vybereme vhodná publika, na která budeme cílit reklamu. Tato publika použijeme do kampaní a budeme testovat jejich úspěšnost.

3️⃣

Připravíme kampaně a reklamy

Podle strategie vypracujeme strukturu kampaní, reklamních sestav a reklam. Abychom dosáhli co nejlepších výsledků, uděláme velké množství reklam a budeme testovat výsledky obrázků, videí, popisků, cílových stránek a CTA tlačítek. Vše budeme vytvářet ve vašem reklamním účtu, který nám nasdílíte nebo ho pro vás založíme.

4️⃣

Nastavíme remarketing

Přivést uživatele na web není těžké. Těžké je udělat z nich vaše zákazníky. A to se většinou nestane při první návštěvě. Z toho důvodu připravíme remarketingové kampaně na Facebooku i Instagramu a budeme se uživatelům stále připomínat. Získáme tak lepší ROI a také povědomí o vaší značce. Pro e-shopy nastavíme dynamický produktový remarketing.

5️⃣

Testujeme a optimalizujeme

Spuštěním kampaní to nekončí. Vaše kampaně budeme na denní bázi monitorovat a pravidelně optimalizovat, abychom dosáhli co nejlepších výsledku. Snížíme tak CPA (Cost-Per-Acqusition) a zvýšíme celkovou ROI (Return-On-Investment). Jak toho dosáhneme? Testováním cílení, grafiky, textů reklam, cílových stránek a také CTA (Call-To-Action) tlačítek.

6️⃣

Pravidelně reportujeme

Na konci každého měsíce pro vás vypracujeme souhrn výsledků, uskutečněných úprav a doporučení pro následující období. Na základě reportu podnikneme společně další kroky ke zvýšení efektivnosti kampaní. 

Proč si vybrat právě nás?

Jednáme narovinu

Nejsme obrovská digitální agentura, která se stará jen o své přední klienty. U nás každý klient dostane ten nejlepší přístup. Vždy přinášíme výsledky. Jednáme férově.

Každý klient je důležitý

Vždy máte přístup ke všem účtům, můžete si kdykoliv zkontrolovat na čem se pracuje, jaké reklamy běží a co se zvládlo
za dané období.

Soustředíme se na ROI

Výkonnostní kampaně na Facebooku a Instagramu musí vydělávat. Vždy budete vědět, jestli se vám kampaně vyplácí.

Reklamou na sociálních sítích to ale nekončí!

Specializujeme se také na správu PPC kampaní a tvorbu chatbotů pro Facebook.

Máte zájem o osobní schůzku? Napište nám!